כתבות מגדר כלליות

הטובות להייטק: הנשים שמנהלות אלפי עובדים

08.03.18 חדשות הבוקר, קשת 12 .  מדוע אין הרבה נשים בתפקידים טכנולוגיים.

נסלי ברדה מראיינת את חברת הכנסת פנינה תמנו - שטה מ"יש עתיד", את שלי לנצמן, מנכ"לית  מייקרוסופט ישראל ואת טלי שם - טוב, מנכ"לית קווליטסט בישראל.

ראו סרטון בקישורית הבאה:

https://www.facebook.com/

לחברות בעלות מספר נשים הרב ביותר בצוותי הניהול

03.01.2018  וולסטריט ג'ורנל

לחברות בעלות מספר הנשים הרב ביותר בצוותי הניהול היה סיכוי גבוה ב - 21% לרשום ריווחיות מעל הממוצע, לעומת חברות בעלות מספר קטן יחסית של נשים בתפקידים בכירים שכרוכים בקבלת החלטות.

מחקר MSCI 2017

03.01.2018  וולסטריט ג'ורנל

מחקר MSCI  שנערך ב- 2017 העלה כי לחברות אמריקאיותשבמועצות המנהלים שלהן היו שלוש נשים לפחות ב2011, היתתה תשואת מניות גבוהה יותר ומכפילי רווח טובים יותר בחמש השנים הבאות, בהשוואה לחברות שבמועצות המנהלים שלהן כלל לא היו נשים.

חדווה אלמוג מ"מ ראש העיר

21.11.2013/ עיריית חיפה/  אתר חיפה, כל מה שקורה בחיפה.

חדווה אלמוג מ"מ ראש העיר   

"החלטנו להפעיל את התכנית אותה נרחיב בשנים הבאות למספר רב ככל הניתן של בתי ספר, על מנת להבטיח כי מספר רב ככל הניתן של בנות ישתלבו בלימודים מוגברים של לימודים מדעיים ברמה הגבוהה ביותר."

גלו עוד...

"מובילות לטכניון"

12.08.2013 /עיריית חיפה/  אתר חיפה, כל מה שקורה בחיפה.

פרויקט "מובילות לטכניון" נועד לכוון את בוגרות בתי הספר התיכוניים למקצועות ההנדסה בכלל וללימודים בטכניון בפרט. עידוד ליכולתן בלימודי מדעים יכולות הבנות בפרויקט "מובילות לטכניון" לשאוב מהצלחתן הגדולה של בנות המין הנשי, שהוא גם המין החזק במדעים: 10 מתוך תריסר עבודות גמר במדעים, אשר עברו אשתקד לשלב הסופי בתחרות הנערכת במכון ויצמן למדע – הוגשו על ידי תלמידות. נתון מדהים, נוכח אחוז הבנות הנמוך הפונות ללימודי מדעים בבתי הספר התיכונים בארץ

גלו עוד...